Podgrmeč poražen u B.Krupi. Blijeda igra Sanjana

0
SHARE

U utakmici drugog kola Druge lige FBiH-Zapad, danas su se u Bosanskoj Krupi sastali domaće Bratstvo i Podgrmeč iz Sanskog Mosta.

U lošoj i neinteresantnoj utakmici, pred oko 50-tak gledalaca, domaći su slavili rezultatom 1:0, a jedini zgoditak postigao je Mujagić Nedžad u 19. minuti iz opravdano dosuđenog jedanaesterca.

Nakon greške odbrambenih igrača gostiju, golman gostujuće ekipe Tucaković je krenuo na loptu, zatim zastao, omogućivši na taj način napadaču domaće ekipe da stigne prije njega i gurne  loptu pored prema golu, nakon čega ga je golman Sanjana oborio.

U nastavku susreta Podgrmeč je imao nekoliko izglednih prilika, koje napadači gostiju nisu iskoristili, a pri samom kraju utakmice domaćini su mogli i da povećaju prednost, ali su bili neprecizni i dekoncentrirani u samoj završnici.

Sve u svemu, domaćini mogu biti zadovoljni samo rezultatom i s tri osvojena boda, a gosti iz Sanskog Mosta moraju još puno da rade, ukoliko ne žele da im se dogodi sve ono što su proživjeli tokom prošle sezone, kada su se borili za opstanak u ligi do pretposljednjeg kola.